ICE DOG - seriál tří závodů psích spřeľení - hlavička









Novinky

Informace

Přihláška

Závodníci

Pravidla

Program

Historie

Fotogalerie

Výsledky

Diskuze

Press

Sponzoři

Webové kamery počasí

Domů



Šediváčkův long

Propagujte i svojí stránku



statistika od 20.10.2009





Přihlášení závodníci pro rok 2011 / Race Entrans 2011:

   
   
No Jméno/ Name
Psi/ Dogs
Trať/ Trale
1 Sebastien Wilmotte
FRA
12 - SH 222km
2 Horváth János
HUN
LTO - 8
222km
3 Vinš Robin
CZE
LU 8 222km
4 Wolfgang Klöckl
AUS
LT2 - 12 SH 222km
5 Dávid Martiček
SK
LTO - 10 SH 222km
6 Pavel Kučera
CZE
LTO - 12 AM 222km
7 Steffen Kahl
GER
TUR - 2SH 222km
8 Marian Mario Formanek
AUS
C - 4AH 222km
9 Šárka Mikolášová
CZE
6SH 333km
10 Vladimír Urbášek
CZE
SKJ - 1SH 222km
11 Bernd Langer
GER
LT2 - 7 SH 222km
12 Martin Brzek
CZE
LT2 - 8SH 222km
13 Heckwolf Martin
GER
LT2 - 7 SH 222km
14 Ralf Gotthardt
GER
10AH 222km
15 Silke Ertelt
CH
LT1 4SH 222km
16 Chateau Eric
FRA
LTO - 9SH 333km
17 Duran-Sanchez Jean-Louis
FRA
LTO - 9SH 333km
18 Miroslav Kužela
CZE
LU - 10 222km
19 Gerald Schinzel
AUS
LTO - 12SH 222km
20 Günther Takacs
AUS
LT2 - 8 SH 222km
21 Renate Barwik
AUS
LT2 - 6SH 222km
22 Schwalbe Gerald
GER
LTO - 8SH 222km
23 Heiko Haeusler
GER
LT2 - 6SH 222km
24 Ludovic Farcy
FRA
LTO - 10SH 222km
25 Fichtinger Arnold
AUS
SKJ -1 222km
26 Trummer Udo
AUS
SKJ -1 222km
27 Norbert Ramseier
CH
LT1 - 5 222km
28 Peter Rychtárech
SLO
LU - 8 222km
29 Ebertshäuse Volker
GER
LTO
222km
30 Molcik Hans
AUS
LT1 222km
31 Silvia Stein
GER
6 SH
222km
32 Eichmann Janine
CH
LT2 6SH 222km
33 Wolfgang Brantner
AUS
LT1 - SH 222km
34 Daniel Ulč
CZE
BIKE 222km
35 Roman Bobits
AUS
LT2 - 6SH 222km
36 Jürgen Polziehn
GER
LT2 - 8AM/SH
222km
37 Pavel Šárkovský
CZE
LP - 2 222km
38 Kraft Andreas
GER
L2 - 5SH
222km
39 Jasinski Bianka
AUS
LTO 222km
40 Jan Kopka
CZE
BIKE 222km
41 Pavel Brabec
CZE
BIKE 222km
42 Jan Horák
CZE
BIKE 222km
43 Pavel Richtr
CZE
BIKE 222km
44 Joel Ainhorn
USA
BIKE 222km
45 David Baules
USA
BIKE 222km
46 Untergasser Peter
AUS
C - 4AH 222km
47 Zauner Martin
AUS
D3 - 6 AH 222km
48 Aue Detlef
GER
4 G/ 2SH
222km
49 Werner Urban
GER
LU
222km
50 Franti‘ek Sadílek
CZE
LT1 - 4SH 222km
51 Roman Novotný
CZE
LT1 - 4SH 222km
52 Steiner Holger
GER
LT2 - 6 AM 222km
53 Wofgang Speer
GER
LT2 - 6SH
222km
54 Marian Kdýr
CZE
SKJ - 1 222km
55 Dieter Gramberger-Kral
AUS
LT2 - 6SH 222km
56 Bára Boudová
CZE
LO 2SH+2AH 222km
57 Tomáš Saňa
CZE
BIKE 222km
58 Zdeněk Benedikt
CZE
BIKE 222km
59 Milan Sunkovský
CZE
BIKE 222km
60 Pavel Linc
CZE
BIKE 222km
61 Zdeňka Dušková
CZE
SKJ - 1 222km
62 Milan Petruželka
CZE
LP - 2 222km
63 Webers Marco
GER
LT2 - SH 222km
64 Ralf Hoerr
GER
L1 - 4 SH 222km
65 Zdeněk Gregor
CZE
MU - 8 222km
66 Lucie Pospíšilová
CZE
SKJ - 1 222km
67 Gaby Geidel
GER
LT2 222km
68 Paul Tonndorf
GER
SKJ - 1 222km
69 Václav Zetek
CZE
LU - 8AH 222km
70 Jana Zetková
CZE
LU - 6AH 222km
71 Bauer Udo
GER
LT1 4 AM/GP1 222km
72 Petr Gurega
CZE
L1 - 8SH 222km
73 Martin Kotiš
CZE
LT1 4 SH 222km
74 Wilfried Umbach
GER
LT2 - 7SH 222km
75 Folz Michael
GER
D1 - 4SH 222km
76 Michael Rest
GER
LTO-10 SH 222km
77 Vít Kolátor
CZE
LU - 4AH 222km
78 Jaromir Hurych
CZE
LT2 - 5 222km
79 Matsch Andy
CH
tour - 6 222km
80 Richard Burda
CZE
LT1 - 4SH 222km
81 Roman Kronus
CZE
LT2 - 6SH 222km
82 Roman Hofreiter
CZE
LKJ - 2 222km
83 Marc van de Ven
NL
LTO - 16 SH 222km
84 Jiří Houdek
CZE
LT1 - 4SH 222km
85 Claudia Volk
GER
5 SH 222km
86 Michal Merhaut
CZE
LU - 10 222km
87 Pavel Trojan
CZE
BIKE 222km
88 Regina Ragula
HUN
LT - 8 AH 222km
89 Peter Nagy
HUN
LT - 8 AH 222km
90 Miroslav Vodák
CZE
SKJ - 1 222km
91 David Charypar
CZE
BIKE 222km
92 Paul Tonndorf
GER
SKJ - 1 222km
93 Harald Klumpp
GER
LT2 - 7SH 222km
94 Kamila Nováková
CZE
SKJ - 1 222km
95 Zink Reinhold Peter
AUS
LT2 - 6 222km
96 Jiří Kubelka
CZE
Pulka - 2 222km
97 Vladimír Vraštil
CZE
LT1 - 4AM 222km

 

 

Historie/ History

No. 
Foto 
Jméno/ Name  Stát 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07
001
Bálint Buda H
x
002
Bauer Patrik CZ
x
x
x
003
Biniara Daniel D
x
x
004
Brož Ladislav CZ
x
x
x
x
005
Bruckmann Uwe D
x
x
006
Brych Daniel CZ
x
x
x
007
Bulens Danny B
x
dsc
x
dsc
x
008
Bulva Jaroslav CZ
x
x
x
x
x
x
x
009
Čapek Jan CZ
x
x
x
x
x
010
Čepek Jan CZ
x
x
x
x
011
Cinádr Miroslav CZ
x
012
de Laat John NL
x
013
Dolejš Libor CZ
x
014
Dolejš Zdeněk CZ
x
x
x
015
Dolejš Zdeněk ml. CZ
x
016
Erdmann Bodo D
x
  Fastnacht Manfred D                    
x
017
Faust Václav CZ
x
x
x
x
018
Fauvre Olivier CH
x
019
Filo Daniel SK
x
x
020
Frühauf Uwe D
x
x
021
Galm Reiner D
x
022
Gemeinhard Frank D
x
x
dsc
023
Gentsch Lutz D
x
x
x
  Gotthardt Andrea D                    
dsc
024
Gressnich Axel D
x
025
Grügel Stefen D
x
026
Gvizd Daniel CZ
x
dsc
027
Hanuš Jarda CZ
x
x
x
x
028
Hanuš Michal CZ
x
x
x
x
x
029
Hartman Jenal D
x
030
Hauser Karl-Ernst D
x
x
031
Havrda Radek CZ
x
x
x
032
Heep Thomas D
x
dsc
dsc
dsc
033
Hejduk Richard CZ
x
x
x
x
034
Henychová Jana CZ
x
x
x
x
x
035
Hofmann Klaus D
dns
036
Holá Jana CZ
dsc
x
037
Holý Vit CZ
x
x
x
038
Horvath Janos H
x
039
Huschens Michael D
x
x
x
040
Chlum Jan CZ
x
041
Jerie David CZ
x
x
042
Jiránek Jarda CZ
x
x
x
x
x
x
x
x
043
Job Milan CZ
x
x
x
x
x
044
Jůza Václav A
x
x
x
x
  Kahl Steffen D                    
x
  Karolus Josef                       dnc
045
Kastner Richard CZ
x
046
Klöckl Wolf. A
x
x
x
047
Kmochová Vanda CZ
x
x
048
Kolberg Andy A
x
  Košulič Jiří CZ                     dsc
  Kotiš Martin CZ                    
x
049
Kremlička Bohumír CZ
x
dsc
050
Krempel Hanes A
x
x
051
Křížek Martin CZ
x
052
Krügel Stefan D
x
x
x
053
Kubát Karel CZ
x
054
Kučera Josef CZ
dsc
dsc
055
Kučera Pavel CZ
x
x
x
x
x
x
056
Kučera Stanislav CZ
x
x
x
x
057
Kuhn Christoph A
x
x
x
x
058
Kult Milan CZ
x
059
Kundrun Uve D
x
060
Landau Michael D
x
061
Lanz Silvan CH
x
x
062
Laudel Jens D
x
x
063
Lebloch Jan CZ
x
x
x
064
Lenfeld Jaroslav CZ
x
065
Levíček Martin CZ
x
x
x
066
Levíčkova Helena CZ
x
x
x
x
067
Lněnička Pavel CZ
x
068
Lochman Franta CZ
x
x
x
069
Mader Margit D
x
070
Mareš Ivo CZ
x
x
x
071
Matulíková Kateřina CZ
x
x
x
x
072
Melničák Luboš CZ
x
x
x
x
x
x
073
Merhaut Michal CZ
x
x
x
074
Mikaska Josef CZ
x
075
Miklovič Anton SK
x
076
Mikolášek Miloslav CZ
x
x
077
Mikolášova Šárka CZ
x
078
Miškár Karel CZ
x
x
079
Molcik Hans A
x
080
Molcik Michael A
x
081
Mueller Andrea D
x
x
x
082
Narcy Thierry F
x
x
083
Němec Michal CZ
x
x
x
084
Němec Vaclav CZ
x
x
x
x
x
x
x
dsc
085
Neumann Rostislav CZ
x
x
x
dsc
086
Novotná Radka CZ
x
dsc
087
Novotný Roman CZ
x
x
x
x
x
x
x
x
dsc
x
x
088
Ochozka Jan CZ
x
x
dsc
x
x
089
Olšák Dušan CZ
x
dsc
dns
090
Ovečka Tomas CZ
x
x
x
x
091
Palečková Kateřina CZ
x
x
092
Panjuchina Elena RUS
x
093
Páral Vladimír CZ
x
x
x
x
094
Peitrusak Marek PL
x
x
095
Petraš Michal CZ
x
x
x
x
dsc
096
Petrik Dušan CZ
x
097
Petrousek Karel CZ
x
x
x
098
Píicl Aleš CZ
x
x
099
Pohmer Jorg D
x
100
Porubský Pavel CZ
x
x
x
x
101
Potoček Juraj SK
x
x
x
102
Procházka Pavel CZ
x
x
103
Procházka Vít CZ
x
x
x
104
Radina Tomáš CZ
x
x
105
Rašín Ivo CZ
x
x
x
x
106
Reinke Christine D
dsc
x
    Řehout Martin CZ                    
x
107
Řepík Bohumil CZ
x
x
x
x
x
x
x
x
dsc
  Rosemann Hans D                     dsc
  Rüdiger Fink D                     dsc
108
Sadílek František CZ
x
x
x
x
x
109
Sandweg Gerd D
x
110
Seres Anna H
dsc
111
Schiller Elke D
x
x
x
x
x
112
Schumacher Frank D
x
x
  Schummel Thorste D                     dns
113
Schwarzenbach Chr. CH
x
114
Šindelář Milan CZ
x
x
x
115
Sluka Jaroslav CZ
x
x
x
x
116
Smith Karl-Hans D
x
117
Sochor Jiří CZ
x
x
x
x
118
Špaček Radim CZ
x
x
x
119
Šplouchal Pavel CZ
x
120
Stádník Petr CZ
x
  Stadler Michael A                    
x
121
Steiner Holger D
x
dsc
x
122
Strakoš Josef CZ
x
123
Štretr Ruda CZ
x
x
124
Stuchlík Vladimír CZ
x
x
125
Szczecinski Woitek PL
x
126
Teichman Jan CZ
x
x
x
x
x
x
x
x
x
127
Teichman Tomáš CZ
x
128
Tomašková Jana CZ
x
129
Tomiška Pavel CZ
x
x
x
x
x
130
Tonndorf Dietmar D
x
x
x
x
x
x
131
Treichl Walter A
x
x
132
Tyroler Ctirad CZ
x
x
x
x
dsc
x
133
van de Looin Leon NL
x
134
Van de Ven Marc NL
x
x
dsc
135
VavrušJuraj SK
x
x
136
Vögedin Uli D
x
dsc
137
Vollweiler Alberto D
x
x
x
dsc
138
Vondrák Jiří CZ
x
x
x
139
Voráček Karel CZ
x
x
x
x
140
Wagner Susanne D
dsc
141
WagnerJörg D
dsc
142
WebersMarco D
x
x
x
  Weiss Günter D                    
x
143
Wenzel Eric D
x
145
Zápotocký Pavel CZ
x
146
Zelenka Jindřich CZ
x
x
x
147
Ziesel Stephan D
x
x
x
148
Zímová Veronika CZ
x
x
x
x

 

 



Generální partner:


Partneři:
horská chata v Orlickém Záhoří - ubytování v Orlických horách
svět kávy a čaje
prodej nových vozů Škoda - Rychnov nad Kněžnou
outdoorový magazín pro ženy
časopis cykloturistika


Pořadatelé:

Orlické Záhoří

Deštné v Orlických horách

Našimi partnery jsou také:
Našimi partnery jsou také:
recepty na vánoční cukroví / vánoční cukroví obrázky / traveling with recumbents