Šediváčkův long 2010 - De‘tné v O.h. 27.-30.1.2010



















Results








































Kategorie LT1
















Poř St. Jméno Psi Kat Stát 1. etapa 65 km 2. etapa 65 km 3. etapa 40 km 4. etapa 36 km Celkem 206 km

čís.



Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost Odstup
1 55 Novotný Roman 4SH LT1 CZE 05:56:37 10,94 1 08:01:20 8,10 1 05:06:32 7,83 1 03:49:26 9,41 1 22:53:55 9,00 00:00:00
2 18 Kronus Roman 4SH LT1 CZE 06:34:32 9,89 2 08:17:50 7,83 2 05:42:20 7,01 2 04:48:07 7,50 2 25:22:49 8,12 02:28:54

27 Molcik Hans 4SH LT1 AUT 07:35:17 8,57 4 09:59:04 6,51 3 DNF








36 Folz Michael 4SH LT1 GER 06:59:47 9,29 3 DQ











87 Hurych Jaromír 4GP LT1 CZE 09:44:22 6,67 5 DQ











2 Steiner Holger 4AM LT1 GER DQ














49 Ol‘ák Du‘an 4AM LT1 CZE DQ














64 Baier Michael 4SH LT1 AUT DQ














72 Weiss Günter 4AM LT1 GER DQ














73 Reinke Christine 3AM LT1 GER DQ




































Kategorie LT2
















Poř St. Jméno Psi Kat Stát 1. etapa 65 km 2. etapa 65 km 3. etapa 40 km 4. etapa 36 km Celkem 206 km

čís.



Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost Odstup
1 80 De-Martin Germano 8SH LT2 ITA 04:36:13 14,12 1 05:48:37 11,19 1 03:48:32 10,50 1 02:47:41 12,88 1 17:01:03 12,11 00:00:00
2 25 Eichmann Janine 7SH LT2 SUI 05:18:14 12,26 4 06:11:54 10,49 2 03:55:10 10,21 2 02:54:44 12,36 2 18:20:02 11,24 01:18:59
3 44 Habásko Roman 6SH LT2 CZE 05:04:12 12,82 3 06:13:46 10,43 3 04:05:06 9,79 3 03:03:07 11,80 3 18:26:11 11,17 01:25:08
4 79 De-Martin Antonio 8SH LT2 ITA 05:33:39 11,69 5 06:26:28 10,09 4 04:23:34 9,11 5 03:12:20 11,23 4 19:36:01 10,51 02:34:58
5 26 Lanz Silvan 6SH LT2 SUI 05:35:16 11,63 6 06:49:21 9,53 5 04:23:30 9,11 4 03:21:29 10,72 5 20:09:36 10,22 03:08:33
6 3 Brzková Klára 6SH LT2 CZE 05:38:15 11,53 7 07:51:44 8,27 10 05:09:22 7,76 10 03:45:21 9,59 8 22:24:42 9,19 05:23:39
7 50 Hess Michael 7SH LT2 GER 06:47:35 9,57 9 07:35:38 8,56 9 04:36:46 8,67 6 03:34:46 10,06 7 22:34:45 9,12 05:33:42
8 41 Gurega Petr 8SH LT2 CZE 06:15:09 10,40 8 08:20:47 7,79 13 05:14:16 7,64 11 03:49:21 9,42 11 23:39:33 8,71 06:38:30
9 40 Jähnig Beate 5SH LT2 GER 07:51:12 8,28 15 07:15:52 8,95 6 04:54:29 8,15 7 03:47:55 9,48 9 23:49:28 8,65 06:48:25
10 39 Pohmer Jörg 6SH LT2 GER 07:52:29 8,25 16 07:17:06 8,92 7 04:55:41 8,12 8 03:48:25 9,46 10 23:53:41 8,62 06:52:38
11 29 Umbach Wilfried 8SH LT2 GER 06:56:41 9,36 10 09:00:54 7,21 15 04:56:58 8,08 9 03:32:36 10,16 6 24:27:09 8,42 07:26:06
12 56 Burda Richard 8SH LT2 CZE 07:05:19 9,17 12 08:15:26 7,87 11 05:29:41 7,28 12 04:17:09 8,40 12 25:07:35 8,20 08:06:32
13 86 Polanská Sarah 8SH LT2 CZE 07:39:06 8,49 13 08:19:04 7,81 12 05:35:48 7,15 13 04:25:13 8,14 13 25:59:11 7,93 08:58:08
14 35 Mikolá‘ová Šárka 6SH LT2 CZE 07:42:12 8,44 14 09:36:35 6,76 16 06:00:57 6,65 14 04:41:33 7,67 14 28:01:17 7,35 11:00:14

37 Kraft Andreas 5SH LT2 GER 05:04:04 12,83 2 07:30:18 8,66 8 DQ








63 Webers Marco 8SH LT2 GER 07:03:45 9,20 11 08:23:22 7,75 14









61 Schummel Thorsten 6SH LT2 GER 08:04:53 8,04 18 10:46:30 6,03 19









45 Stadler Michael 7SH LT2 AUT 09:02:21 7,19 22 10:01:08 6,49 17









12 Aue Detlef 4G2SH LT2 GER 08:39:25 7,51 20 10:43:54 6,06 18









7 Langer Bernd 6SH LT2 GER 08:53:53 7,30 21 11:30:42 5,65 20









9 Takacs Günter 8SH LT2 AUT 09:39:25 6,73 24 DQ











5 Rest Michael 6SH LT2 GER 07:55:01 8,21 17 DQ











22 Jasinski Bianka 8SH LT2 AUT 08:34:34 7,58 19 DQ











11 Polziehn Jürgen 6AM LT2 GER 09:20:17 6,96 23 DNF











4 Dressler Ralf 5SH LT2 GER 09:44:19 6,67 25 DQ











21 Barwik Renate 6SH LT2 AUT 09:49:29 6,62 26 DQ











20 Zink Reinhold 5SH LT2 AUT 09:55:29 6,55 27 DNS











52 Němec Vojtěch 6SA LT2 CZE 10:20:14 6,29 28 DQ











8 Modhorst Ralf 5SH1AM LT2 GER DQ














13 Rippl René 5SH LT2 GER DQ














15 Geidel Gabi 3AM4G LT2 GER DQ














16 Rüdiger Fink 7SH LT2 GER DQ














23 Petz David 5SH LT2 AUT DQ














30 Heckwolf Martin 8SH LT2 GER DQ














34 Schwalbe Gerald 8SH LT2 GER DQ














70 Souček Martin 5AM LT2 CZE DQ




































Kategorie LTO
















Poř St. Jméno Psi Kat Stát 1. etapa 65 km 2. etapa 65 km 3. etapa 40 km 4. etapa 36 km Celkem 206 km

čís.



Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost Odstup
1 17 Schinzel Gerald 10SH LTO AUT 05:23:17 12,06 1 06:43:16 9,67 2 04:19:31 9,25 2 03:04:06 11,73 1 19:30:10 10,56 00:00:00
2 6 Wilmotte Sebastien 12SH LTO FRA 05:37:35 11,55 2 06:27:02 10,08 1 04:22:22 9,15 1 03:13:33 11,16 2 19:40:32 10,47 00:10:22
3 58 Chateau Eric 10SH LTO FRA 05:57:41 10,90 3 06:59:08 9,30 3 04:52:53 8,19 3 03:45:36 9,57 9 21:35:18 9,54 02:05:08
4 14 Klöckl Wolfgang 9SH LTO AUT 06:26:01 10,10 4 07:42:17 8,44 4 04:59:46 8,01 4 04:12:09 8,57 4 23:20:13 8,83 03:50:03

31 Jůza Václav 10SH LTO AUT 08:07:20 8,00 5 DNS











42 Van de Ven Marc 11SH LTO NED DQ




































Kategorie LU
















Poř St. Jméno Psi Kat Stát 1. etapa 65 km 2. etapa 65 km 3. etapa 40 km 4. etapa 36 km Celkem 206 km

čís.



Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost Odstup
1 54 Bílý Martin 11AH LU CZE 03:35:14 18,12 1 04:43:04 13,78 1 03:14:40 12,33 1 02:29:26 14,45 1 14:02:24 14,67 00:00:00
2 60 Merhaut Michal 11AH1ES/ LU CZE 03:55:47 16,54 2 05:27:45 11,90 6 03:26:23 11,63 2 02:34:45 13,96 2 15:24:40 13,37 01:22:16
3 82 Tyroler Ctirad 13AH LU CZE 04:19:25 15,03 5 05:16:36 12,32 3 03:31:32 11,35 3 02:42:29 13,29 3 15:50:02 13,01 01:47:38
4 62 Němec Michal 10AH LU CZE 04:12:24 15,45 3 05:13:15 12,45 2 03:32:53 11,27 4 02:52:52 12,50 4 15:51:24 12,99 01:49:00
5 48 Vrtěl Martin 8AH LU CZE 04:18:44 15,07 4 05:22:10 12,11 5 03:42:54 10,77 6 03:17:50 10,92 8 16:41:38 12,34 02:39:14
6 59 Zelenka Jindřich 11AH LU CZE 04:20:00 15,00 6 05:44:03 11,34 7 03:41:24 10,84 5 03:04:15 11,72 5 16:49:42 12,24 02:47:18
7 47 Schumacher Wolfram 12AH LU GER 05:08:57 12,62 7 05:17:01 12,30 4 03:47:56 10,53 7 03:07:00 11,55 6 17:20:54 11,87 03:18:30
8 43 Golz Jan 10AH LU GER 05:42:15 11,40 10 06:16:30 10,36 8 04:03:06 9,87 8 03:07:44 11,51 7 19:09:35 10,75 05:07:11
9 68 Holá Jana 4AH5SH LU CZE 05:13:00 12,46 8 07:00:41 9,27 10 04:32:49 8,80 9 03:41:20 9,76 9 20:27:50 10,07 06:25:26
10 78 Cagnati Anselmo 7AH1SH LU ITA 06:24:18 10,15 13 07:23:50 8,79 11 04:39:15 8,59 10 03:43:49 9,65 10 22:11:12 9,28 08:08:48
11 10 Kužela Miroslav 5AH1SH LU CZE 07:07:37 9,12 14 08:05:06 8,04 12 05:51:10 6,83 11 04:22:19 8,23 11 25:26:12 8,10 11:23:48

38 Junghaenel Ben 14AH LU GER 05:40:05 11,47 9 DQ -dog











32 Vin‘ Robin 10AH LU CZE 05:42:37 11,38 11 DQ











57 Špaček Radim 6AH LU CZE 06:09:19 10,56 12 DQ











51 Nicol Alexandra 3SH2AH LU SUI 08:13:21 7,91 15 DQ











1 Černá Monika 4CF1IS LU CZE DQ














19 Tonndorf Theresia 2SH2AH LU GER DQ














28 Koch Jörg 6AH LU GER DQ














76 Ragula Regina 8AH LU HUN DQ




































Kategorie LP
















Poř St. Jméno Psi Kat Stát 1. etapa 62 km 2. etapa 62 km 3. etapa 40 km 4. etapa 36 km Celkem 200 km

čís.



Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost Odstup
1 66 Petruželka Milan 2SH LP CZE 08:22:48 7,40 1 10:46:20 5,76 1 06:34:11 6,09 1 05:05:13 7,08 1 30:48:32 6,49 00:00:00

































































Kategorie SKJ
















Poř St. Jméno Psi Kat Stát 1. etapa 62 km 2. etapa 62 km 3. etapa 40 km 4. etapa 36 km Celkem 200 km

čís.



Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost Odstup
1 65 Du‘ková Zdeňka 1SH SKJ CZE 05:31:27 11,22 1 07:22:10 8,41 1 04:28:25 8,94 2 03:37:44 9,92 1 20:59:46 9,53 00:00:00
2 75 Matrková Lucie 1SH SKJ CZE 06:12:57 9,97 2 07:26:22 8,33 3 05:20:24 7,49 3 04:17:13 8,40 4 23:16:56 8,59 02:17:10
3 84 Nováková Kamila 1CSV SKJ CZE 07:49:27 7,92 5 08:01:49 7,72 4 04:24:29 9,07 1 03:46:48 9,52 2 24:02:33 8,32 03:02:47
4 69 Bieliková Romana 2AH SKJ CZE 08:54:30 6,96 8 08:37:26 7,19 5 05:46:35 6,92 4 04:14:38 8,48 3 27:33:09 7,26 06:33:23
5 71 Mueller Anna Catarina 2SH SKJ GER 07:45:04 8,00 4 09:41:06 6,40 8 05:58:27 6,70 6 05:05:36 7,07 6 28:30:13 7,02 07:30:27
6 53 Halada Tomá‘ 1SH SKJ CZE 08:36:03 7,21 7 09:25:03 6,58 7 06:37:18 6,04 7 04:22:36 8,23 5 29:01:00 6,89 08:01:14

24 Urbá‘ek Vladimír 1SH SKJ CZE 08:03:40 7,69 6 07:25:57 8,34 2 05:57:05 6,72 5 DNS





81 Šlanhof Josef 2BC SKJ CZE 06:37:26 9,36 3 09:15:49 6,69 6 DNS








46 Morth Andree 1SH SKJ GER 09:45:19 6,36 9 DQ











83 Kdýr Marian 2SH SKJ CZE DNF














33 Kahl Stefen 2SH SKJ GER DQ




































Kategorie TUR
















Poř St. Jméno Psi Kat Stát 1. etapa 35 km 2. etapa 35 km 3. etapa 40 km 4. etapa 36 km Celkem 146 km

čís.



Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost pořadí Čas rychlost Odstup

1 Černá Monika 4CF1IS TUR CZE 08:04:21 4,34
DNS #VALUE!

#DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
#VALUE!


2 Steiner Holger 4AM TUR GER 04:38:46 7,53
04:29:59 7,78

#DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
9:08:45


4 Dressler Ralf 5SH TUR GER


05:49:28 6,01

#DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
5:49:28


5 Rest Michael 6SH TUR GER


05:23:37 6,49

#DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
5:23:37


8 Modhorst Ralf 5SH1AM TUR GER 05:59:00 5,85
05:41:23 6,15

#DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
11:40:23


9 Takacs Günter 8SH TUR AUT


06:15:50 5,59
05:36:07 7,14
04:42:55 7,63
16:34:52


13 Rippl René 5SH TUR GER 06:14:35 5,61
DNS #VALUE!

#DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
#VALUE!


15 Geidel Gabi 3AM4G TUR GER 07:25:49 4,71
08:14:17 4,25

#DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
15:40:06


16 Rüdiger Fink 7SH TUR GER 05:43:28 6,11
05:03:48 6,91

#DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
10:47:16


19 Tonndorf Theresia 2SH2AH TUR GER 04:19:23 8,10
04:10:07 8,40

#DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
8:29:30


20 Zink Reinhold 5SH TUR AUT



#DIV/0!

#DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
0:00:00


21 Barwik Renate 6SH TUR AUT


06:38:24 5,27
05:27:51 7,32
04:58:04 7,25
17:04:19


22 Jasinski Bianka 8SH TUR AUT


06:40:08 5,25
05:29:44 7,28
04:24:57 8,15
16:34:49


23 Petz David 5SH TUR AUT 05:06:50 6,84
DNS #VALUE!
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
#VALUE!


28 Koch Jörg 6AH TUR GER 05:24:12 6,48
DNS #VALUE!
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
#VALUE!


30 Heckwolf Martin 8SH TUR GER 05:07:37 6,83
04:05:37 8,55
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
9:13:14


31 Jůza Václav 10SH TUR AUT


DNS #VALUE!
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
#VALUE!


32 Vin‘ Robin 10AH TUR CZE


03:58:58 8,79
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
3:58:58


33 Kahl Stefen 2SH TUR GER 03:31:59 9,91
02:45:48 12,67
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
6:17:47


34 Schwalbe Gerald 8SH TUR GER 03:56:34 8,88
04:02:54 8,65
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
7:59:28


36 Folz Michael 4SH TUR GER


06:26:47 5,43
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
6:26:47


38 Junghaenel Ben 14AH TUR GER


06:17:06 5,57
04:16:44








42 Van de Ven Marc 11SH TUR NED 06:27:22 5,42
DNS #VALUE!
05:43:33 6,99
05:18:18 6,79
#VALUE!


46 Morth Andree 1SH TUR GER


07:16:31 4,81
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
7:16:31


49 Ol‘ák Du‘an 4AM TUR CZE 04:22:04 8,01
05:23:59 6,48
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
9:46:03


51 Nicol Alexandra 3SH2AH TUR SUI


04:25:41 7,90
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
4:25:41


52 Němec Vojtěch 6SA TUR CZE


11:46:36 2,97
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
11:46:36


57 Špaček Radim 6AH TUR CZE


04:37:41 7,56
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
4:37:41


64 Baier Michael 4SH TUR AUT 06:01:34 5,81
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
6:01:34


67 Brož Ladislav 5AH3ESP TUR CZE 02:39:24 13,17
02:49:44 12,37
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
5:29:08


70 Souček Martin 5AM TUR CZE 05:38:46 6,20
DNS #VALUE!
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
#VALUE!


72 Weiss Günter 4AM TUR GER 06:05:40 5,74
05:50:25 5,99
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
11:56:05


73 Reinke Christine 3AM TUR GER 06:09:49 5,68
05:47:17 6,05
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
11:57:06


74 Seres Anna 9AH TUR HUN 07:11:10 4,87
07:10:56 4,87
04:23:29 9,11
03:48:00 9,47
22:33:35


76 Ragula Regina 8AH TUR HUN 04:38:44 7,53
DNS #VALUE!
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
#VALUE!


77 Nagy Peter 7AH TUR HUN DNS














83 Kdýr Marian 2SH TUR CZE DNF




05:16:49








85 Řehout Martin 5SH TUR-2 CZE 06:37:35 5,28
DNS #VALUE!
04:17:00 9,34
03:41:25 9,76
#VALUE!


87 Hurych Jaromír 4GP TUR CZE


11:16:39 3,10
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
11:16:39


100 Kučera Pavel 12AM TUR CZE 07:54:06 4,43
04:41:07 7,47
00:00:00 #DIV/0!
00:00:00 #DIV/0!
12:35:13